Sklep
Informacje o firmie

Arkadiusz Szwed
Urodzony 1969 w Kąkolewnicy na północnej Lubelszczyźnie, ukończył studia historyczne na UMCS w Lublinie. We wrześniu 2008 r. założył własną pracownię Ceramiczną ALEZJA.
Prywatnie fan futbolu, historycznych książek i dyskusji.

Od ponad dwudziestu lat zamieszkały w Lublinie. Od 8 lat prowadzę autorską, jednoosobową, niezależną (poza lokalnym dostawcą prądu) pracownie ceramiczną. Zanim kupiłem piec, serce każdej ceramicznej pracowni, miałem być kolejno: technikiem obróbki skrawaniem, a kilka lat potem nauczycielem historii. Okazało się jednak, że zostałem na jakieś pięć lat grafikiem komputerowym, potem kierownikiem kilku działu marketingu.... No i jak to często bywa w życiu osób, które ciągle czegoś szukają i rzadko znajdują porzuciłem codzienne, ranne wstawanie, (teraz też wstaje rano ale to już zupełnie inna historia), swój korporacyjny uniform, biurowe rytuały i postanowiłem dosłownie żyć z pracy własnych rąk

Autorska galeria Arka Szweda oferuje niepowtarzalną ceramikę artystyczną, oryginalne rzeźby ceramiczne oraz sztukę ceramiki użytkowej. Wszystkie prace wytwarzane są ręcznie.

Zapraszam do mojej galerii

Arek Szwed

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl